You need Flash to see it.

DSS, şirketleri arasında Alke İnşaat San. Ve Tic. A.Ş.’nin de bulunduğu büyük Su Holding Ailesi’nin genç kuruluşlarından birisidir. Gücünü, 1955 yılından beri çok büyük başarılara imza atmış bir holdingden alan DSS, ülkemizde 1982 yılında başlayan % 100 Türk yatırımına sahip ilk doğrudan satış firmasının ve çalışanları kadınlardan oluşan ilk doğrudan satış organizasyonunun da kurucusudur.

Eğitimli çalışanları tarafından uygulanan toplantılı satış sistemiyle tüketiciler, sağlıklı beslenme ve sağlıklı içme suyu edinme konularında bilgilendirilir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen DSS, geleneklerine bağlı, yaptığı işin en iyisini yaparak hem müşterilerinin, hem çalışanlarının ve hem de ticaret odası, sanayi odası, maliye gibi kuruluşların defalarca takdirlerini almış bir ailenin üyesidir.

Doğrudan Satış Sistemi’ni yirmi beş yıllık deneyimiyle tavizsiz uygulayan DSS, yüzyılın mesleği pazarlamacılık sektörüne sayısız tanıtım temsilcisi yetiştirmiştir. Deneyimleri üniversite ders kitaplarına konu olan DSS, doğrudan satış sisteminde tanıtım temsilcisine sigortalı çalışma imkanı sunan tek firmadır.

Kuruluşlar
Alke Su Holding