You need Flash to see it.

DSS, tüketiciyi sağlıklı beslenme ve su kaynakları süratle azalan, kirlenen dünyamızda, sağlıklı su içebilme konusunda en gelişmiş sistemlerle tanıştırır.

DSS Satış Sistemi, işe başlamadan önce özel eğitim almış satış elemanlarının randevu alarak gittikleri evlerde ürün tanıtımı yapmaları esasına dayanır. Bu tanıtımlarda amaç, konuk olunan evde beş duyuya seslenerek deneyimleme süreci yaşatmaktır. Müşteriler ürünleri her yönüyle tanırlar, kullanım şeklini ve kendilerine sağlayacağı yaraları görürler ve satın almaya karar verirler. Sistem, müşteri memnuniyetini hedefler ve party-selling sistem adıyla bilinen “toplantılı satış” sisteminde müşteri, tanıtımını izlediği ürüne bilerek ve inanarak sahip olur.

Satış bir kültürdür. İnsana doğuştan bahşedilen bir yetenek olduğu gibi, eğitim ve tecrübeyle sonradan da satış becerisi kazanılabilir. İyi bir satıcı her şeyden önce firmasına ve ürününe güvenen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, disiplinli ve sistemli çalışmanın her zaman kendisine kazanç getireceğine inanan kişidir.

DSS gücünü, Türk insanının dostluğundan, konukseverliğinden ve tanıtım temsilcileriyle olan iletişiminden alır. Bu sistemin temeli, Türk konukseverliği ile paylaşma duygusunun keyifli beraberliğine dayanır.

DSSli’ler akşamları kendilerine evini açan yeni dostlarına ürünlerinin fonksiyonlarını ve yararlarını anlatarak hem kazanç kapısını açarlar, hem de yeni dostlar edinerek iş ve özel hayatlarına yeni katma değerler sağlarlar. Bu ziyaretlerde, konuk olarak gidilen evlere sunulan küçük armağanlar, uzun sürecek bir DSS dostluğunun da başlangıcıdır.
Kuruluşlar
Alke Su Holding